Streamlight ProTac 2L-X-USB

Kód: 363
Neohodnoceno
Značka: Streamlight
1 763 Kč 1 457,02 Kč bez DPH
Na objednávku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Věříme, že ruční svítilny jsou jednou z nejužitečnějších věcí, které u sebe člověk může mít. Potřebujete si posvítit při práci, v noci na cestu, snažíte se identifikovat člověka, který se vám v noci pohybuje kolem auta a nebo se snažíte zjistit stav zdravotní stav raněného. 

Z naší praxe u záchranných složek velice dobře víme, že dobré svítilny jsou základ a právě Streamlight ProTac 2L-X-USB patří mezi ně. Je vhodná jak denní nošení i když díky svým trochu větším rozměrům zabírá přece jen více místa v kapse, než například Streamlight ProTac 1L, tak jako služební svítilna.

Nespornou výhodou z logistického hlediska je nabíjecí baterie, díky které nemusíte neustále kupovat relativně drahé jednorázové baterie typu CR-123 A, jako do jiných svítilen, ale jakmile přijdete domů, tak stačí baterii napojit na pár hodin na nabíječku a máte tak svítilnu vždy připravenou na sto procent.

Programovatelná svítilna od společnosti Streamlight se světelným výkonem 500 lumenů a dosvitem 165 metrů.

Se svým výkonem 500 lumenů patří svítilna ProTac 2L-X k nejvýkonějším modelům v taktické sérii ProTac. Svítilna je osazena nejmodernější LED technologií a uživateli poskytuje možnost volby mezi třemi přednastavenými programy. Je dodávána s odnímatelným klipem, s USB akumulátorem typu 18650 o kapacitě 2 600mAh a nylonovým pouzdrem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: